| neXu a întrebat:

Hi! Are cineva Vodafone 555 Blue? Daca da, se poate folosi "blitul" si pe post de lanterna. ca la alte telefoane?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

1. Gasesti aici: http://flashlight.en.softonic.com/java/download

2. Sau scrii pe google: flashlight for java

| MihneaIsBack a răspuns:

Salut!
Da, există o aplicație pe care o activezi.

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Doar cu aplicatii, de altfel poti sa umbli in setari printr-un loc nu mit configurare blitz si ai pe acolo mai multe chesti

| El3menT a răspuns:

Dap exista aplicatie!

| neXu explică (pentru El3menT):

Am gasit una...dar se aprinde ecranul..ramane alb..nu e pentru ledul din spatele telefonului sad

| El3menT a răspuns (pentru neXu):

Dar trebuie sa fie undeva in app store sau pe net.
Daca nu gasesti cauta in setarile telefonului si seteaza blitul.