| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Hi!

Sa va spun povestea.

Eram cu un baiat, Mariusika. Am putut sa ma combin cu el datorita unei fete Sonya.
Am stat impreuna abia o zi si PROASTA de sonya l-a intrebat daca vrea sa fie cu ea, stiind ca e cu mine si ca mie chiar imi place de el...Sh acum m-am pus pe plans din cauza a 2 prosti [ei doi]

Si.as vrea sa ma impac cu altu Alex... Da si ala e cam suparat pe mine dinn alte motive

Ce sa faac?

Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Pai se vede ca Sonya a facut asta ca sa se razbune si sa te faca sa suferi intentionat. Nu mai plange dupa baieti, daca el a acceptat sa se combine cu ea inseamna ca totusi nu simte nimic pentru tine.
Cat despre Alex...vezi daca se merita si cere-ti scuze.
Uff, voi tinerii cu dramele voastre laughing

1 răspuns:
| creatza_4366 a răspuns:

Incearca sa inlaturi motivele pentru care alex este suparat pe tine si fa-l sa inteleaga ca tie inca iti mai place de el.