| chocolate27 a întrebat:

Hi, TPU! Tocmai am terminat liceul si nu stiu exact ce as putea sa fac mai departe ca sa nu pierd timpul aiurea whistling Imi puteti da idei, pls?(chiar si de locuri de munca)

6 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Pai ce liceu ai terminat? ce iti place sa faci?
in ce domeniu ai vrea sa lucrezi? de ce nu te axezi pe o facultate?

| chocolate27 explică:

Nu am luat bacul si de facultate nu poate fi vorba deocamdata sad

| loredana2012 a răspuns:

Faci facultatea si pleci din tara.

| Hypathia a răspuns:

Nu te-ai inscris la facultate?

| ILied a răspuns:

Inainte sa-ti iei o slujba, fa facultatea. Apoi ia-ti o slujba. Daca nu faci facultate nu poti avea salariu mare.

| Imm0rtal a răspuns:

De ce nu incerci sa urmezi o facultate? thinking