| fuckThisLife a întrebat:

In primul rand hey! Vorbim despre iubire,ce credeti ca inseamna acest cuvant, acest sentiment sau daca credeti in asa ceva? Cum credeti ca ar trebui manifestat acest sentiment? O pura joaca sau ceva coplesitor pentru noi oamenii? astept raspunsurihappy

1 răspuns:
| Bubble13 a răspuns:

Eu consider ca iubire e un sentiment minunat pe care fiecare persoana ar trebui sa-l pretuiasca si sa aiba grija sa creasca pe zi ce trece. Dupa parerea mea acest sentiment ar trebui manifestat prin fapte, nu cuvintehappy. Consider ca dragostea nu este o joaca, ci un sentiment firav care se castiga greu si se poate distruge intr-o clipita, de aceea ar trebui luata destul de in serios.Insa alti adolescentii nu trateaza asa lucrurile.Si da, cred in dragostehappy.