| Sfaterly a întrebat:

La ce agenție găsesc cele mai ieftine bilete de avion? Plec în august. Doua persoane doar dus. Ce agenție îmi recomandați? Sau un site? Știu ca e cam târziu si trebuia mai din timp dar abia acum am hotărât plecarea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu Vueling,Ryanair,BlueAir. Astea pleacă de pe Iași,din câte știu. Acum nu știu dacă o sa găsești și British Airways,teoretic ar trebui sa fie. In fine. Dacă aterizezi pe Luton,prețul va fi puțin mai mare,nu știu de ce. Dar dacă aterizezi pe Heathrow,Gatwick sau Stansted, prețurile se vor menține in limita bunului simt. Oricum, biletul/biletele vor avea un preț bun pentru călătoria ta, dacă le
Iei zilele astea, pentru ca mai sunt 2 luni pana la termenul limita. Îți doresc succes și un zbor lin și plăcut!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele mai ieftine le gasesti mereu pe site ul companiilor aeriere. Daca te intereseaza Iasi-Londra wizzair are curse regulate din Iasi si e low cost, deci ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde vrei sa decolezi și unde vrei sa aterizezi. Revino cu detalii, te rog!

| Sfaterly explică (pentru anonim_4396):

Iași-Londra

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfaterly):

In principiu Vueling,Ryanair,BlueAir. Astea pleacă de pe Iași,din câte știu. Acum nu știu dacă o sa găsești și British Airways,teoretic ar trebui sa fie. In fine. Dacă aterizezi pe Luton,prețul va fi puțin mai mare,nu știu de ce. Dar dacă aterizezi pe Heathrow,Gatwick sau Stansted, prețurile se vor menține in limita bunului simt. Oricum, biletul/biletele vor avea un preț bun pentru călătoria ta, dacă le
Iei zilele astea, pentru ca mai sunt 2 luni pana la termenul limita. Îți doresc succes și un zbor lin și plăcut!

| AndreiWeisz a răspuns:

Daca e in Europa, cauta si tu pe wizzair sau ryanair

| JoleneSth20 a răspuns:

Poţi calcula aici preţul în funcţie de nr. de persoane, dată și destinaţie:

https://www.esky.ro/

Personal îţi recomand Wizz Air.