| alexpr2000 a întrebat:

La scoala mi-a spus un copil ca am chackra, si mi-a zis ca-n fiecare tara sunt vreo 18(si noi suntem dintre ei)si au zis ca ne urmaresc spionii americani sa ne omoare cand vom fi mai mari (am 11 ani)ne urmaresc mereu si zice ca am fost creati pentru a apara Lumea!
credeti ceva din asta?

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Nu e adevarat, colegu ala se pricepe sa minta foarte bine, nu mai crede toate bazaconiile care le auzi ..bafta.

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In conceptia hindusa chakra au toti oamenii, fapt ce nu este dovedit stiintific. Detalii poti citi aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Chakra. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

In primul rand nu stii ce este chakra si in al doilea nu mai asculta toti prostii. Din toata populatia asta de pe pamant ati fost alesi tocmai voi. Cei 18.De ce nu 21, 27, 42? Hai sa fim seriosi.Vad ca mai astepti. Ce? Sa vina raspunsul pe care il vrei tu? Ai auzit parerea celorlalti si a mea.Esti naiv, baiete!

| Rush a răspuns:

Astea sunt povesti luate de pe net, tu chiar ar crede asa ceva? Doamneee cati prosti sunt pe lumea asta... nu maia asculta la prostiile altora si vezi-ti de scoala, si apropo chackra asta e din NARUTO daca stii desenul, n-are nicio treaba cu realitatea.

| BogdanS a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata, nuuu?

| RaduLeo a răspuns:

Nu pot spune decat: WTF?! Frate ce ai in cap sa crezi asa ceva... + Nu te mai uita la animeuri dauneaza daca le iei in seriosrolling on the floor

| loveuandyouknow a răspuns:

Poate fi posibil. si aia care zic nu inainte sa moare cel de sus daca ar fi existat ar fi crezut ca o persoana o sa moara pentru noi? iti zic eu NUUU! dar in ziua de azi orice e posibil. sa ai grija la tot ce se inatmpla in jurul tau si la anturajele de care te vei lovi pe viitor si totul o sa fie bine. daca tu crezi ca ai ceva mai special in tine fa-te auzit! nimic nu strica in tara asta. succes

| alexpr2000 explică (pentru loveuandyouknow):

Mai astept si o sa dau funda happy

| Rush a răspuns (pentru alexpr2000):

Ce astepti ma? Pe scurt NU EXISTA ASA CEVA, ce zici tu e din filme, si pardon, m-am documentat chackra o are oricine, dar macar sti ce e aia?

| alexpr2000 explică (pentru Rush):

Mi-a zis ca daca vreau sa-mi transimit puterile altcuiva sal tin de gat si el de mana dar daca nu vrea o sa sparg a 7 poarta si o sa fiu mort! e adev?

| adriang95 a răspuns (pentru alexpr2000):

Pustiule, tu o tii in mistouri? Oricum, este prea bine conturata povestea pentru ca nu ai cum sa prinzi atatea detalii. Oricum Foarte buna gluma, dar nu impresionezi pe nimeni

| Iamyodj a răspuns (pentru Rush):

Chackra mai pe scurt e energia interioara, si da chiar are oricine, dar numai la faza cu puteri speciale, si cu spionii e praf!

| Rush a răspuns (pentru alexpr2000):

Nu e adevarat, colegu ala se pricepe sa minta foarte bine, nu mai crede toate bazaconiile care le auzi ..bafta.

| al3xutzu a răspuns:

Chackra. stii macar ce inseamna? Daca ar exista, toti le-am avea...Esti prost si credul, sincer sa fiu!

| Reoyl37 a răspuns:

Cred ca acel coleg isi bate joc de tine... laughing