| anonim_4396 a întrebat:

Maine sunt Sfintii Mihail si Gavriil, am o colega care o cheama Mihaela si nu stiu ce sa ii fac cadou, nu stau bine cu bani deci e deja noapte nu am unde sa ma duc sa ii cumpar ceva, maine dimineata incep orele la 7, deci ce cadou sa ii fac?

5 răspunsuri:
| An0nim01 a răspuns:

Iti spun eu: Uneori un simplu "LA MULTI ANI!" costa mai mult decat acel cadou.Nu conteaza ce daruiesti, si conteaza gestul.Numai lungesc fraza, sper ca ai inteles mesajul meu!happy

O seara buna!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu`i lua nimic e doar o zi de nume raised eyebrows. Wtf?!

| alexandra5251 a răspuns:

Buna,eu îți sugerez sa ii faci un desen, o felicitare...sau te poți informa de pe internet sa ii scrii o poezie frumoasa despre prietenie... sper sa te descurci și să ai o zi frumoasa maine.Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, iar.CriminalăăÎnSerieee, dupa numele tau ma asteptam la acest raspuns. Poate e o zii oare care pnetru tine. Se vede ca nu vrea vizitezi scoala.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. O floare ii poti cumpara daca ai mai mult timp pana a jaunge la scoala sau poti culegi florin din gradina ta/a bunicii.Ar mai fi un "sau" poti sa ii cumperi o cutie de bomboane maine sau ceva dulce. Fetele sunt innebunite dupa dulciuri.