| Didi908 a întrebat:

Mama mea a plecat in Italia pentru prima oara! a plecat de cateva zile si mie fffff dor de ea... ce as putea face sa uit ca a plecat si sa nu-i mai simt dorul? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

Desi ea a plecat in Italia ea este langa tine dar in alt fel! vorbeste mereu cu ea la telefon si gaseste-ti ceva de facut cu prietenii! gandeste-te ca este la servici toata ziua si vine noaptea.

1 răspuns:
| Baily a răspuns:

Tata a plecat acum 2 saptamani, la inceput ii simnti lipsa, dar pe urma o sa te obisnuiesti cu ideea ca este acolo si se va intoarce.