| s1ge123 a întrebat:

Mi-a iesit un cos in palma! Asta este ceva grav? Poate fi un furunc?

Răspuns Câştigător
| Lisiele a răspuns:

Furunculii nu apar in palma, Apar pe fata, pe fese, intre picioare dar niciodata in palma.Nu e grav, e doar un cos pe care l-ai facut din cauza transpiratiei sau a murdarii. Spalate cu sapun sau dezinfectant si pastreaza zona uscata si curata.o sa se usuce si n-o sa mai ai treba.

| s1ge123 explică (pentru Lisiele):

Multumesc! O_O fiu!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit sa iasa asa ceva in palma. Poate este o batatura.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

E de la prea multa laba

| lBroken69 a răspuns:

Poate este un nigel, te duci la un dermatolog, sau ai spui la farmacista sa iti dea ceva, care pui pe el si gate jos, pur si simplu.
Sper ca te-am ajutat!:**
Funda?

| Raulbootcamp a răspuns:

Nu cred ca este grav

| s1ge123 explică (pentru Raulbootcamp):

Nu crezi sau nu este?

| Raulbootcamp a răspuns (pentru s1ge123):

Nu este