| A3tius a întrebat:

Nu stiu daca intrebarea este pentru "Timp liber" sau pentru "Hobbies", pan` la urma hobbi-urile se fac in timpu` liber, deci...
Intrebarea este pentru pasionatii de arme si tancuri:
1. Daca ar fi sa alegeti intre FN FAL si AK 47, ce ati alege? (vreau argumente)
2. Care tanc ar fi mai bun intre T-80U si Mrkava?
NU accept raspunsuri stupide!

2 răspunsuri:
| A3tius explică:

Merkava da scuze

| steaua95 a răspuns:

Pai amandoua sunt bune Fn FAL are luneta, dar tot AK 47 mi se pare mai buna, pentru ca este mai ''imvincibila''(rezista chiar daca e calcata si cu tancul )2---t_80U mi se pare mai bun...(((celalat era merkava)))dar mie imi place mai mult challenger 2.