| CastorR a întrebat:

O problema...
Deci, eu am venit de la sport sau nu stiu de unde.
Si m-am luat la bataie cu un copil de la mine din clasa(el a dat primul cu piciorul)
Si apoi a mai venit unu care credea ca eu am pornit bataia si a inceput sa dea si el...
M-am luat la cearta cu el si apoi el mi-a dat o palma puternica.
Eu l-am injurat iar la usa era o doamna profesoara de limba romana care cred ca ma auzit.(fix atunci a venit! cand am injurat eu)
Mentionez ca acea doamna este, cred, ca cea mai buna prietena a dirigintei noastre...
Credeti ca o sa ma parasca doamnei diriginte?
Daca o sa ma parasca, atunci care sunt consecintele?
Chiar e vina mea?

10 răspunsuri:
| CastorR explică:

A da...
Diriginta noastra e de romana.
Deci eu nu fac ore cu doamne aia...
Dar faza e ca ea este vechea directoare(acum profesoara de romana)

| CastorR explică:

Bai da eu nu m-am luat la bataie!
Ala a dat in continuare iar eu imi incasam.
Iar atunci cand a ineceput si ala sa dea am lovit si eu da putin!

| CastorR explică:

Si injuratura a fost: Morti mati...
E GRAV?

| rain a răspuns:

Mai bine mergi tu si spui dirigintei ce s-a intamplat, inainte sa te parasca aia...

pentru ca daca nu-i spui tu primul si vine aia si te pareste, atunci diriginta te va cauta pentru explicatii

dar asa, cand aia i va spune aia la diriginta - diriginta va stii deja care-i povestea si probabil i va spune ca s-a rezolvat happy

| timiHash a răspuns:

1. Daca e jegoasa sau daca faci figuri la ora ei sigur o sa te parasca
2. Consecintele nu sunt asa de grave, poate o sa-ti sune parintii, doar ai injurat nu ai ucis pe nimeni
3. Da! E vina ta pentru ca, nu trebuia sa continui conflictul!
Bafta cu profalaughing Mi s-a intamplat si mie dar eu am injuat-o direct pe profa laughing si m-a auzit whistling

| Isa a răspuns:

Inainte sa se duca acea profesoara la doamna diriginta ar trebui sa te duci uh primul si sa ii spui ce s-a intamplat cu adevarat si ca iti ceri scuze ca ai continuat bataia si ai injurat

fundita? big grin tongue

| Iepurila a răspuns:

Intrebari penibile. Minte de copil.

| Chocolate_8650 a răspuns:

Da.nu trebuia sal injuri si nici sa te iei la bataie.pe cel care a dat cu piciorul trebuia sal parasti doamnei diriginte.

| megorgon a răspuns:

Uite nu iti face griji ca daca ai martori care sa spuna ce s-a intamplat nu va fi problema, daca nu ai martori tot bine ca cel mai rau caz ar fi sa te certe dar nu-i problema, nu se intampla lucruri gravebig grin

| eLoL a răspuns:

Da,da e vina ta.Nu trebuia sa ii faci nimic colegului sau colegei tale. Daca un coleg de la mine din clasa se ia de mine, il amenint ca ii spun doamnei diriginte si pur si simplu il va pedepsi.Nu e bine sa te bati (iti zic din propria experienta)winking.

Întrebări recente