| clauditsapapushik a întrebat:

Pai.am avut un prieten si eu m-am despartit de el si acum se comporta foarte frumos.eu il iubesc si cred ca ma iubeste.nudtiu ce sa fac? sa-l uit sau sa ma impac cu el? sau ce sa fac?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca spui ca il iubesti, e pacat sa nu va mai dati o sansa! Te vei convinge daca ati avut dreptate sau nu ca v-ati despartit.

| Razvan a răspuns:

De ce nu? Incercarea moarte n-arehee hee

| fluturas a răspuns:

Depinde de motivul despartrii.
daca inca il mai placi si el te place. da, impacati-va, de ce nu confused happy

| Xonia a răspuns:

Poi daca il iubesti impacate cu el
Acum depinde si de ce v-ati despartit, daca a fost grav motivul

| asya a răspuns:

Lupul isi schimba parul, dar năravul ba! Dacă s-a comportat urât cu tine, chiar merită să te întorci la el? Demonstrează-i că mai există băieti in afara de el, care te respecta si te iubesc asa cum meriti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

| Zenzenzen a răspuns:

Hey...ascultati inima. pentru ca asa poti decide mai usorwinking