| mentholinks a întrebat:

Pe ce va place cel mai mult sa cheltuiti banii?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Haine imi place foarte mult sa imi cumpar.

| SilentRain a răspuns:

În general nu imi place sa cheltui, îmi cumpăr doar ce am nevoie

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Mai esti si strangatoare. Tu ai vreun defect?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Doar unu? laughing
Eu sunt un defect în totalitate, o greșeală nefericita de-a părinților mei

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Poate pentru tine esti asa, adica asa te vezi tu dar oamenii te vad altfel. Si eu ma vad mizerabil dar oamenii nu ma vad asa, unii chiar ma apreciaza. Ce-i adevarat, nici nu imi cunosc gandurile ca poate si-ar schimba parerea.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Nee'a, nici pomeneala mai rar complimente la adresa mea
Majoritate, pardon, toți care ma cunosc îmi spun ca sunt praf, varza, muci
Și pe buna dreptate, chiar sunt praf de când ma știu
Aia este nu putem fii cu toți deștepți, fumosti, perfecti, normali

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Imi pare rau de cei care te cunosc, sunt niste distrusi pare-se.

| RainmakerX a răspuns:

Iesiri.

| Superior a răspuns:

Masina,dezvoltare si mancare.