| maria_7603 a întrebat:

Pentru ce perioda de timp poate fi suspendat un user? M-a rugat cineva sa pun aceasta intrebare deoarece este suspendat si nu ii sunt aprobate intrebari iar raspunsuri doar 4. Prin acest fel TPU ingradeste libertatea cuvantului si nu cred ca este normal, al cincilea raspuns era pentu o fetita care avea probleme de sanatate si shiar avea nevoie de sfatul acelei persoane.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suspendarea este pe o perioada de 30 zile si in aceasta perioada nu poate posta intrebari si poate posta doar 5 raspunsuri pe zi. Dupa expirarea termenului de suspendare poate cere trecerea in categoria utilizatorilor activi. Poti vedea raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE(ultimul raspuns). TPU nu ingradeste libertatea cuvantului, ci respecta regulile site-ului, reguli pe care toti utilizatorii ne-am angajat sa le respectam odata cu inregistrarea pe site. Conform Constitutiei Romaniei drepturile fiecaruia nu trebuie sa afecteze drepturile altora. Numai bine!

2 răspunsuri:
| maria_7603 explică:

Ai dreptate ioan, insa acea persoana este suspendata de mai mult de 30 zile, nu primeste nici un raspuns de la cei care raspund de acest lucru, va raspunde in calitate de anonim.