| Cristinutzzzza a întrebat:

PLS HEELP. sunt intr; o relatie cu un baiat de 1 an jumate, inainte imi spunea ca ma iubeste ca imi duce doru era perfect! simteam iubirea totala! desi se comporta frumos ma pupa ma imbratiseaza si ma simt iubita.nu-mi mai spune ca ma iubeste si mi-a spus ca nu poate sa-mi spuna ca ma iubeste daca nu vede un vitor cu mine.nu stiu ce pot face sunt disperata nul inteleg!(nu ma inseala sau ceva de genu vb cu mine la fel insa imi zice cuvinte grele) straight facenu stiu ce pot face eu nu pot sta fara el imi doresc sa fiu cu el pentru totdeauna insa el nu vede asta.desi se poarta absolut frumos si normal eu il vad schimbat doar prin faptul ca mi-a zis ca nu vede nk cu mine(cam tot timpul spune asta cand ajunje sa vb despre noi!) si ca nu poate sami mai zica ca ma iubeste! eu am 20 el 19.nu stiu ce pot sa fac eu vreau cu el tot un sfat daca ma puteti ajuta sa raman cu el pentru ca el tine la mine pentru ca altfel mi-ar fi dat papuci fara sa mai ramana.insa nu o face si nici nu ma insealastraight face nu stiu rezolvarea hellpsad

2 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

In timp ce imi mangai barba mea imaginara(puteam sa sar peste asta dar din pacate am uitat)iti pot spune o chestie
Vrei neaparat sa fii cu el?
(acum ma scobesc in nas)
(am gasit ceva acolo dar nu intru in detalii)
Sfatul meu este sa faci ce-o facut si Johnny Walker
"O mers mai departe"

| bestiaaa a răspuns:

Stii cum vad eu faza? El s-a plictisit de tine si nu te mai vrea, ori ii e mila de tine si nu iti da papucii, ori astepta sa gaseasca alta ca sa nu stea pe uscat dupa ce scapa de tine. Scuze pentru "viziunea " mea negativa.
Ce poti face sa ramai cu el? Pai in primul rand nu mai fii asa disperata dupa el(ca asa te vad eu), nu il mai sufoca cu telefoane toata ziua, mesaje, etc,etc, etc, lasa-l putin liber DAR nu fi indiferenta, arata-i ca-l iubesti si ca poti sa il astepti o viata.
Mai e posibil ca el sa nu fie pregatit de ceva mai mult decat o relatie si sa fie speriat de faptul ca s-ar putea insura asa repede, pana la urma are 19 ani, ar trebui sa fie un golan si sa umble dupa pitipoance nu sa stea cu tine toata ziua si sa iti compuna poeme.
Deci in mare, faza e sa il lasi putin sa mai si respire si nu il mai trancanesti la cap ca nu iti mai zice ca te iubeste ca mai mult rau faci.
Stiu ca nu o sa iti placa raspunsul meu, dar macar sunt sincera si ti-am spus parerea mea si nu, nu am nevoie de funda, doar de un raspuns peste vreo 2-3 luni cum ca lucrurile s-au m-ai indreptat.
Bafta!