| davidtm a întrebat:

Povestiti-mi o faza de a voastra.sa fie de oricare gen.
comedie,aventura, boacane..etc.

Răspuns Câştigător
| ManeaIonut98 a răspuns:

De ziua copilului eram clasa a 5 acum 2-3 ani. am zis cu un coleg ca ce ..pana la urma este ziua copilului si nu se pun absente si am chiulit si am fost in mall la liberty am fost in altex si cand am iesit din altex am vazut eu 2 inele de aur intr-o pungulita! m-am aplecat le-am luat fara sa stie colegul meu! facem 2-3 pasi dupa ce iesim din altex un portofel plin cu bani (harti de 2 si 5 milioane ) ne-am speriat si l-am dus la badyguard ..iesim din mall ii zic la coleg prost esti ba trebuia sa il bagi in buzunar. asa fie ajungem la statia de autobuz. aveam 1 statie pana la scoala si voiam sa mergem la scoala ca nu aveam bani sa stam pe afara si cum ne urcam in 117 ii zic la coleg uite ba am gasit 2 inele de aur ala imi zice bine ..coboram mergem prin spate la niste blocuri si ne uitam acolo la ele...si am pus pariu cu el eu am spus ca sunt de aur el a spus ca nu sunt am pus pariu pe 1 milion! Il sun pe fratimiu find major si ii zic! le-a dat la amanet ne-am luat 2 milioane 800 pe el (280 lei ) i-am lasat fratelui 80 de lei si am ramas eu cu 2, normal trebuie sa ii dau si lu colegu 1 mil dar a pierdut pariul si am ramas eu cu toti bani! si in ziua aia am cheltuit toti bani! adica am spart 2 milioane! numai pe mc shaorma trabuc ..etc! si cam asta a fost eu acum termin clasa a 7!

| ManeaIonut98 a răspuns (pentru ManeaIonut98):

Am avut noroc pur in aceea zi mai ales ca era ziua copilului
!

| davidtm explică (pentru ManeaIonut98):

Tarelaughing

| ManeaIonut98 a răspuns (pentru ManeaIonut98):

Funda?

| ManeaIonut98 a răspuns (pentru ManeaIonut98):

Funda?!

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

2 băieți au făcut sex la noi în școalălaughing
Știu la ce te gândești
*gaaaaay*laughing

| davidtm explică (pentru єχcєєℓ):

Pai la ce vrei sa ma gandesc?laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru davidtm):

La niște copi săraci care au vrut pur și simplu să facă bani postând filme porno pentru a-și plăti internetul...
Doar dau și eu cu părerealaughing