| djice99 a întrebat:

Sa Anulat Sfarsitul Lumii?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Sunt programate alte probleme mai importante.De exemplu divortul Columbenilor.

10 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Da in 2000 apoi in 2009 apoi in 2011 apoi in 2012 apoi in 2036 si daca nu ma insel in 2063
Ai grija poate se anunta peste un minut sfr lumii

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nici măcar nu a fost adevărat.

| ɹαℓυ a răspuns:

Dalaughing
S-a amanat pana in Octombrie cicalaughing

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Da. de cand tot se anuleaza de prin 2000.

| Oanna96 a răspuns:

Posibil laughingrolling on the floor

| elenutza27 a răspuns:

laughing Nu are nimeni de unde sa stie cand va fi Sfarsitul Lumii asa ca, nu te ingrijora.

| adda_3343 a răspuns:

Mda...a zis ca ne mai lasa ceva timp ca e intr-o vacanta sh sa nu si-o strice omorandunelaughing mi se pare o tampenie asta cu sf lumii.parerea mea e ca nu va veni prea curandlaughing

| DevilAngels a răspuns:

Da sa anulatrolling on the floor stay sa vz maine poimaine iar vne sf lumii ca si eri" eram prin gradina publica cu sora mea prt ei si doua fete...si a inceput sa ploua si fugeau niste baieti si unu striga " vai mama vne sf lumii fugitzi baii!"rolling on the floor

| djice99 explică:

Nu e vb ca, cred asa ceva intrebam ca nu stiu m-am trezit foarte speriat dimineata, fiidca am avut un fel de cosmar visam ca il asutam pe boso ala de 89 de ani sa-si umple saci aia cu dollari care ia castigat de pe urma prostiiei si m-am gandit ca poate ati aflat deja prin 2020 tot el o sa ne prezica sfarsitul lumii rolling on the floorlaughing

| analiaprodan a răspuns:

Crezi in asa ceva?