| Isaac a întrebat:

Nu sariti cu gura pentru ca e adv si stiti prea bine.

Nu inteleg de ce uni pun intrebari stupide aici si sa astepte 30 min 1h poate zile sa i se dea un raspuns, cand poate da Search pe Google si isi gaseste raspuns la intrebare intr'un min (si asta e una stupida dar nu pot sa ma abtin tongue )

12 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Pentru ca le este lene.
Vor sa le raspunda altii decat sa-si caute singuri raspunsul.
De cele mai multe ori numai daca scrii intrebarea la google ai sa gasesti raspunsul.

Cum mai sunt si retardatii aia "Care-mi dati si mie multi-messul? puppy dog eyes".
Si alti destepti de-astia.
Si daca le spui sa caute la google "Pai nu stiu cum".
Sau daca le scrii aici pe TPU sa caute la google, chiar daca le scrii cum sa caute, iti da stupid, sau amuzant.
Stupizi sunt ei din nastere laughing
Or sa vada ei cand or sa creasca si trebuie` sa se descurce singuri.
Abia astept sa dea cu nasul de toti peretii fiindca nu stiu sa se descurce.

| lunarwolf a răspuns:

Dragule,dar tu de ce pui intrebarea asta stupida?
Fiecare are modul lui de a aborda o problema de genul asta - ori apeleaza la net,ori la cunostinte [ma refer la rude,dar poti intelege si cultura omului],ori la TPU.
Dar ce,te incomodeaza in vreun fel intrebarile noastre? Daca da,noi te poftim frumusel sa ne lasi in stupizenia noastra; sa stii ca un tip in minus nu e mare paguba.

Acum, sa-ti raspund la intrebare. Sunt multi care isi doresc mai multe opinii cu privire la un anumit subiect, sar pur si simplu nu gasesc ceea ce au nevoie pe Google.

Chiar nu inteleg de ce te deranjeaza; site-ul asta nu e pentru a ne lamuri in legatura cu unele lucruri care ne macina?

Poate imi explici si mie de unde vine toata rautatea si revolta asta.

Byee!

| lunarwolf a răspuns:

Imi dai tu stupid si nefolositor, dar sa stii ca nu imi pasa de voturile tale. Stiu ca ce am scris eu acolo e adevarat!

| Adredemesconf a răspuns:

E mai usor sa lasi pe altu sa-ti faca treaba.In plus, ce s-ar intampla cu "contrabanda" de fundite?

| IcsD a răspuns:

Pentru ca poate fi o intrebare la care nu e sigur ca rasp de pe google este corect.
sau.
Pt ca doresc sa afle parerile celorlalti sau au nevoie de anumite sfaturi!

Lamurit :d?

| ImHereForYou a răspuns:

Ai dreptate...da poate ca ei vor sa ofere fundelaughingai perfecta dreptate in privinta acestui lucru

| ImHereForYou a răspuns:

Daca asa vor ei ce vreti?

| Buii a răspuns:

Dar e mai frumosa sa intrebi lumea happy decat sa cauti singur ca prostulhee hee...si unele intrebari care sunt puse, raspunsurile la ele nu pot fi gasite pe googlewinking

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ai dreptate.am vazut si eu intrebari de genu.n-au ce face.

| meoww a răspuns:

Ce fain ai spus-o.da sunt intrebari stupide, dar poate ca ei vor mai multe pareri.eu sincer nu stiu^^

| Anonim2857 a răspuns:

Salut! happy
Şi eu mi-am pus întrebarea asta, la început
Am descoperit că multă lume nu poate găsi ceea ce are nevoie pe google, datorită faptului că de multe ori nu ştiu cu ce cuvinte să caute, sau, pur şi simplu nu găsesc decât informaţii ambigue.
Ori poate au găsit pe google, dar vor să ştie şi ce zic alte persoane, pentru a se asigura.

| Isaac explică:

Pai cam... 95% din intrebari isi gasesc usor raspunsul pe google... asa zic eu

Si "Buii" daca iti cauti singur ceva esti prost? : ))