| albinuta_2886 a întrebat:

De ce unii pun intrebari stupide pe acest site?
Am dat peste o intrebare de genu: "Spuneti-mi si mie cine a castigat eurovision ca eu am adormit aseara si nu am vazut" si lista poate continua.
Oare nu e mai simplu si mai rapid sa dai un search pe google?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Orice padure are uscaciuni big grin.

| Vizitiul a răspuns:

Tu de ce ai postat aceasta intrebare?

| Klara a răspuns:

M-am saturat pana-n gat de aceiasi intrebare cu Eurovisionul. Aceiasi intrebare, scrisa de 100 de useri.

| unione a răspuns:

Daca nu sunt pedepsiti, avertizati, eliminati, au CURaj sa continue cu postarile lor imbecile

| Happyness a răspuns:

:))
sau raspunsuri stupide :-j
http://www.tpu.ro/......intrebare/

| sallysirop a răspuns:

Si intrebarea ta ti-i se pare ca e foarte desteapta, nu? laughing uite-te la tine domnisoara si pe urma vorbeti de ceilalti, nu te-ai inscris sa judeci oameni pe care nu ii cunosti, ti-ai facut cont ca sa ajuti oameni.