| Brumilicious a întrebat:

Sall every1,
Ati patit vreodata in viata sa doriti ceva extrem de mult, iar dupa ce lati primit, sa nu va mai pese de acel obiect?

5 răspunsuri:
| Alle_1389 a răspuns:

Bunaaaaaa:X

Da, Mi s-a intamplat niste chestii de genu'//

E cam aiurea.

Dar e acel sentiment ca trebuie sa ai acel lucru.

iAR cand il obtii. numai vrei.

| nuamnuvreau a răspuns:

Eu nu, dar o ruda de-a mea da... a primit un catel husky de Craciun si dupa 1 an nu ii mai pasa de ellaughing

| Bingobar a răspuns:

Stiu cum e.

| moniquah a răspuns:

Da... toti patim asta odata si-o data

| ktoka a răspuns:

Asa e tot timpul odata si odata te plictisesti de tot. indiferent de cit de tare ti l-ai dorit

de fapt mai e ceva... ceea ce se obtine usor nu are nici o valoare si exact si invers, da ma rog se mai intimpla...