| dArKcHiLd1 a întrebat:

Sall tare tuturor crying crying Cand am pus windowsu' pe starea de veghe, am intrat iarashi si... ce sa vezi... colo jos in dreapta ecranului scrie: "You may be a victim of software counterfeiting.
This copy of Windows did not pass genuine Windows validation."

Ce trebuie sa fac ca sa scap de virushii astia? I-am mai avut dar atunci mi-am schimbat placuta la PC, deci va rog spuneti-mi. Si nu-mi spuneti sa fac ceea ce am fackt atunci fiindca parintzii mei n-o sa ma mai lase NEVER la PC! Plzzzzz help me!

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu e nici un virus.Mesajul ala inseamna ca nu ai windows original, ci o copie. Daca vrei sa scapi de el cauta pe net WGA remove apoi seteaza automatic updates pe off.

| reky a răspuns:

Windows-ul tau este o copie.ia de pe netg remove wga si instaleaza-l.o sa-ti dezinstaleze windows genuine. funda?

| lighting a răspuns:

Nu e viruslaughing) Aia inseamna ca windowsul nu iti este activat. Este o problema de GENUINE. Iti trebuie un Windows Activator