| babyV a întrebat:

am infiintat un club, asa in joaca un fel de club de cercetasi.la indeplinirea unor sarcini membrii au primit prima oara o panglica de cercetasi,a doua oara o diploma si acum nu pot sa mai gasesc un alt premiu. aveti idei? ceva ce oot personaliza sau creea acasa, sa nu necesite multi bani.

Răspuns Câştigător
| alexmarton a răspuns:

Un ranking, care primeste mai multe panglici, sau sa le faci centuri pe culori, si sa parcurga culorile de la alb la negru.
intre alb si negru sa fie alte culori intre cele doua, iar 3 panglici reprezinta o culoare, cand ajunge la culoarea neagra sa primeaca diploma, asta cred ca e o strategie destul de buna.
Sau poti face cu altceva, doar sa fie o strategie sa ajunga la anumita diploma de castigator.

3 răspunsuri:
| RauL8229 a răspuns:

O insigna ar merge

| TeamLana a răspuns:

Câte o broşă? Pentru fiecare "concurs tematic" dai o broşă. De ex: Dacă trebuiau să deseneze ceva, le dai o broşă cu acuarele pe ea. E simplu, personalizat, şi nici nu necesită mulţi bani!
Fundă? puppy dog eyes

| SkyX a răspuns:

Buletin de soimii patriei! rolling on the floor