| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep sa practic telekinezia, as cam avea nevoie de sfaturi sau niste pasi care trebuie facuti, sa exersez. Am incercat sa ma concentrez asupra unui inel si l-am miscat putin timp de cateva secunde, dar as vrea sa reusesc ceva mai mult.

4 răspunsuri:
| dr0wn a răspuns:

Ma indoiesc ca l-ai miscat...

| ovidiuproca a răspuns:

Raspunsul deja l-ai spus, "sa exersezi"

| simonanegru271207 a răspuns:

Cauta pe google mi-ai captat atentia cu subiectul tau daca reusesc sa aflu ceva te anunt

| stefyk97 a răspuns (pentru simonanegru271207):

Da...am cautat si eu pe google, dar voiam sa gasesc pe cineva care mai practica sa-mi dea sfaturi happy