| Wo0W a întrebat:

Salut de curand am primit o oferta de angajare la aeroport pentru incarcare/descarcare bagaje si vreau sa stiu daca e greu sau nu

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Crede-ma, nici mie nu-mi place situatia mea la locul de munca dar n-am de ales. Bine, nu e vorba de munca fizica la mine.dar sunt cateva inconveniente

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu este chiar asa greu daca numai sa descarci/incarci bagaje dar poate iti este greu in altfel precum: timpul de lucru, colegii.

| Wo0W explică (pentru Seepty):

Programu o sa fie aiurea de la 6 seara pana la 4 de dimineata happy

| vangaelis a răspuns:

Intrebarea este... vrei sa muncesti sau sa stai degeaba?

| Wo0W explică (pentru vangaelis):

Pai vreau sa muncesc normal ca am si probleme cu familia dar nu vreau sa ma omor...

| Wo0W explică (pentru vangaelis):

Ca ce muncesti daca vrei da-mi msj in privat happy

| vangaelis a răspuns (pentru Wo0W):

Crede-ma, nici mie nu-mi place situatia mea la locul de munca dar n-am de ales. Bine, nu e vorba de munca fizica la mine.dar sunt cateva inconveniente

| TOOL a răspuns:

Nu este greu de lochappy doar duci 2-3 bagaje nu necesita forta fizica foarte mare, doar ca o sa te doara putin picioarele dupa fiecare zii de munca.

| DragosDuta a răspuns:

Nu este greu deoarece la aeroport bagajul trebuie sa fie de 32 sau 35 de kg, si cred ca aveti masinarii speciale pentru incarcat descarcat sau o sa ai un coleg de munca si aman2 o sa ridicati cu usurinta bagajul!winking

| Wo0W explică (pentru DragosDuta):

Pai omu a zis ca ne trebuie echipa de cel mult 10 oameni happy deci nu o sa fie greu zic eu