| mikelson a întrebat:

Deci m-am mutat acum cativa ani in Ploiesti si nu prea mi-am facut prieteni prin școala, nu e nimeni pe placul meu. Ma rog, am vreo 2 prietene bune pe acolo da e destul de boring, is cam antisociale și nu prea ies din casa. Deci..stie careva evenimente sau chestii pe care sa le faci prin Ploiești in timpul liber, m-am plictisit sa stau în casa si vreau sa cunosc lume noua, nu stiu daca contează dar am 15 ani. Ciao.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inscrie-te la un voluntariat sau ceva grup de dans/teatru, activitati de genul in grupuri

| sierra1 a răspuns:

Cred că pe holurile școlii, în pauză vei găsi mai multi prieteni decât cei de pe vreun site

| mikelson explică (pentru sierra1):

Nu vreau sitelaughing plus ca...nu pot sa ma bag in seama cu oameni random de pe hol cred

| sierra1 a răspuns (pentru mikelson):

Trebuie să socializezi. Nu trăiești pe o insula. Insistă cu fetele ale "antisociale"

| kopli a răspuns:

Daca vorbesti cu colegii tai cum ne-ai scris noua, nu iti vei gasi niciodata prieteni. Fii mai civilizat/a.

| DumitruAndreea3 a răspuns:

Pai du-te si tu intr-o tabara la vara cu colegi din scoala.Iesi in vest sau in Malu' Rosu. Si te poti imprieteni cu fete mai mici gen 12-13-14 ani ca socializeaza mai mult cu cei mai mari si incearca sa iti faci o gasca.P.s si eu sunt din Ploiesti