| timisoara a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva care a fost la liceul auto din Timisoara si cum este. O scoala profesionala tot din liceul Auto.sau ce liceu imi recomandati pentru ca sa ajujng sofer de camion ceva in domeniu o profesionala sau ceva...

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

Prima data trebuie sa-ti lasi barba si parul lung ( plete ) dar prins in coada. 2 la mana, o sa ajungi sofer de tir coca cola, iti vad viitorul, asta iti este destinul, ai sa-l vezi pe mos craciun!

| timisoara explică (pentru Ukraineanu):

Crezi ca eu nu stiu sa te iau la misto?

| mgtow a răspuns (pentru timisoara):

Eu cunosc un amic care face liceul de silvicultura si acolo si le scoate gratuit categoriile dar il tine in jur de un an sau 2, scoala de soferi dureaza mai putin din fericire dar trebuie platita.