| alexcs123 a întrebat:

Spuneti-mi caracteristicile principale ale tutoror zodiilor!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pe google gasesti.

| Dxi a răspuns:

Sunt berbeaca si sunt foarte orgolioasa ( daca nu este vorba de ceva "aproape de suflet" ) imi place sa fiu independenta, sunt indrazneata, tupeista, foarte amuzanta, gumeata, ironica-aroganta, nu fac niciodata ce ma sfatuiesc altii pentru ca nu mi se pare ca mi se potrivesc alegerile lor, sunt capoasa, "berbeaca", dar si sufletista si daca ma implic emotional ma detasez foarte greu.ma plictisesc mult prea repede, nu imi plac oamenii calmi sau plictisitori, cam atat in mare parte despre un berbec big grin :*