| BogdanDavidZ a întrebat:

Salut, stiu sa inot in stilul bras si mai in cateva stiluri dar nu am inotat niciodata la o apa mai mare decat mine. Cum ramai la suprafata daca vrei sa stai pe loc sau ai obosit? Diferenta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Calci apa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca inoti nu te scufunzi. Daca te opresti, te intorci pe spate si faci pluta: http://bit.ly/2IkB8QX

| whatevernvm a răspuns:

O sa ți între în reflex sa plutești, devine un automatism, cel puțin la mine. Ador sa stau la apa care ma depășește și doar sa plutesc

| Adry05 a răspuns:

Poti sa faci pluta. Sau continui sa dai pe loc din maini si din picioare cat sa te tii la suprafata.