| Mmooaarro a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si azi cand am fost la liceu nu am facut ore si ceilalti au plecat acasa, eu in drum spre casa m-am intalnit cu profesoara de fizica si a oprit(era cu masina) m-a intrebat unde ma duc, i-am spus ca ne-a dat drumu si ma duc acasa si a zis sa urc in masina ca are treaba cu mine. si am mers inapoi la liceu si m-a pus sa scriu pe laptop, in cancelarie. cu toti profesorii acolo niste texte intr-un world. si am inceput sa scriu si cat scriam asa m-am gandit cat de tare ar fi ca fiecare dintre copii sa aiba cate un laptop si sa invete sa scrie pe el, sa isi ia notite pe el, ar fi mult mai usor si am scrie mult mai repede, spre deosebire de acel caiet care trebuie ingrijit si se poate murdari. sau clasica scuza "mi-am uitat caietu' acasa" happy maine mai trebuie sa scriu ceva pe laptop ca nu am terminat. si am sa o intreb pe profesoara cum ar fi daca fiecare dintre elevi sa aiba cate un laptop. :d ar fi super!
voi ce parere aveti?

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi super.
Probabil în următorii 50 de ani tehnologia va ajunge şi la stadiul acesta!

| papusica987 a răspuns:

Buna, da ar fi super, in alte tari asa e,
mi-a spus o pr ac ea nu fol caiete, scrie numai pe laptop DAR trebuie sa le cumpere elevi ....nu toti isi permit.

| BadSoGooD a răspuns:

1.E o prostie care nu va fi acceptata niciodata.
2.Schimba poza de la profil.
Pa Pa

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

3. ma pis pe tine happy

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

Si nu e o mare prostie idiotule, in alte tari chiar exista, dar ce sa stii tu? dupa poza de profil imi dau seama ce fel de copil esti sad imi pare rau pentru tine.

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Te caut. Si cand te gasesc ai belit ****.
Asa ca nu te mai da smecher ca in fata mea nu tine intelegi.
Si nu ma faci tu pe mine Copil. Si sa nu iti para rau de mine. Ca eu sunt normal fata de tine. Asa ca nu ma face sa te caut. Ca ma pis si pe tine si pe neamu tau de tigani imputiti nespalati si distrusi de soarta.

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Mi-e si mila de tine.sad

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

Nu stii sa faci altceva decat sa injuri ca un taran needucat sad si singura parere pe care o am despre tine sa stii ca nu-i una de intelectual sad si nu prea pari sa fii prea normal pentru ca un om normal nu incepe sa ameninte si sa injure. din asta nu am ce sa inteleg decat ca tu esti un taran nespalat si distrus de soarta. si recunoaste ca nici nu ma cunosti. degeaba ameninti ca fata in fata nu ai sanse impotriva meahappy

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Mi-e mila de tine din vad ce scrii sad si ma gandesc la ce viata ai sad cum o ducisad si cat de intelectual estisad. Mai bine nu mai vb ca numai imi faci mila si cand ma gandesc la ce viata dura ai sad

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

"Mi-e mila de tine din vad ce scrii" rolling on the floor esti prost rau mai baiatule... ai probleme grave. nu stii sa te exprimi ia fii atent : "Mai bine nu mai vb ca numai imi faci mila " laughing deci... ca sa o spun pe direct. Esti prost!

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Ce distrus esti laughing repeti dupa mine. E vai de capu tau copilasule ca daca te prind ai pus-o cu mine.

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

Eu? distrus? macar stiu sa scriu. si iti repet: Nu ai sanse in fata meahappy doar cu pistolu' ma omori...ca corp la corp esti mort mai baiatule happy

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Bai idiotule lasa-ma in pace. Nu vezi ca nu am chef sa fac dialog cu tine.
In viata reala esti un praf.
Atat am avut de spus.
Din partea mea sa imi mai scrii inca 10 mesaje ca tot nu le citesc.
Pa, pa.

| Mmooaarro explică (pentru BadSoGooD):

Nu ai chef sa faci dialog cu mine?laughing ma simpaticule tu ai lasat comm la intrebarea mea. du-te cu vaca pe camp. ti-a bagat si tie mama ta internet si te dai smecherhappy Nici macar nu ma cunosti ca sa ma judeci...du-te dracu de prost ca nu ai tu vorbe d`astea cu minehappy mai treci pe la scoala... (Nici nu pot sa te jignesc spunand ca esti animal pentru ca si cu un animal poti sa te intelegi mai bine..marsh in p*** mea d`aici pishamas pe mama ta cand ti-a dat ea salam sa mananci. cred ca ti-am dat prea multa atentie. psihopatule.

| BadSoGooD a răspuns (pentru Mmooaarro):

Ti-am zis ca nu mai vb cu tn.Vezi ca faci spume la guralaughing
Hai mai scrie ca pe tine o sa te doara mana nici macar nu citesc ce scrii.
Ti-am mai spus trimite-mi inca 10 mesaje ca nici nu le citesc. pa pa

| lOvEbwN a răspuns:

Aşa ceva o să se întample, doar peste 30 de ani, când tehnologia, o să fie... mult mai dezvolatată! Când, laptop o să aibă şi cerşetorii de pe stradă! acum, ia imaginează-ţi fiecare şcoală din românia care, fiecare elev din toate şcolile, câte un laptop, cred că am intra în criză şi mai tare, dacă se va implementa aşa ceva...

| DeiiaCherry01 a răspuns:

Nu trebuia sa ne spui si cum te-a oprit profa` de fizica si cum te-a dus la cancelarie etc. ideea e buna. ul laptop e aprox. 15 milioane. inmultit cu numarul elevilor rezulta o suma f mare. cine plateste?

| Madalinxddd a răspuns:

Normal ca ar fi super.
Dar nu cred ca ar fi sanse ca profesorii sa fie de acord si ministerul.

| worer a răspuns:

Asta a fost compunerea mea @ultima lucrare scrisa. =d

OFC IT WOULD BE FUCKING AWESOME!