| alinike2 a întrebat:

Am avut o tastaura, foarte buna dar am scapat-o si s-a desfacut cablul din chipul ala dinauntru, Unde trebuiau lipite cablurile erau niste litere. C D G V in dreptul fiecarui loc de cablu
iar cablurile au culorile:rosu galben alb si verde Stiu ca V vine de la voltage si introdeauna + e rosu. Dar nu stiti restul cablurilor la ce litere vin. Eu nu am inca un Voltmetru sa pun pe rosu si celelalte cabluri sa stiu care e de 5V si care e cu date

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Iti cumperi o tastatura noua, nu cred ca mai poti face altceva.

| alinike2 explică (pentru fuzzer):

Am alta tastatura dar cu aia ma obisnuisem si era foarte buna