| YahooMess1 a întrebat:

Am o problema la scoala cu un copil.
Ma ameninta ca daca nu ii fac un caiet la mate pana maine Vineri. ma bate nu conteaza cu cine sunt mama,tata,bunica,bunicu,caine,purcel rolling on the floor, el tot ma "bate". Este un tigan esuat.
Funda. :p

4 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Stai linistit, nu are cum sa te bata daca vin parintii! daca face asta parintii tai sigur ar face ceva! Doar nu ar sta sa se uite la tine nu? sau daca nu spune-i directorului, deoarece nu va sta cu mainile in buzunar daca ii spui asta nu? Bafta!

| DnFn a răspuns:

Unde e intrebarea?
Ce caiet la mate sa-i faci? Da-i unu gol!

| andra1elena a răspuns:

Nu te speria, daca esti de varsta mai mica spune-le parintilor, dar daca esti mare suna la politie sa fa o plangere tot acolo, dar s-ar putea sa iti fie de mare noroc parintii.

| YahooMess1 explică:

Nu vreau sa fie cu parintii doar daca ma bate dupa scl. sunt cls a 7 -a.
Oricum cred ca vrea doar sa ma sperie big grin
na nu situ