| educhoo123 a întrebat:

Azi mi-am dezactivat contul de facebook, si acuma seara am vrut sa il reactivez ...totul merge ca inainte cu mici exceptii prietenii mei nu pot sa imi vada pagina, eu nu pot sa comunic pe chat...da pot sa vad pozele, postarile celorlalti big grinMa ajuta cineva cu un sfat? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Dupa ce ai reactivat dureaza cateva ore sa isi revina toate setarile la forma initiala. big grin O sa mearga

| educhoo123 explică (pentru cammm):

Okey cammm, daca isi revinte in cateva ore primesti funda happy Marsi!

| emiliamarcusanu a răspuns:

Si cam cate ore aproximativ dureaza pn imi por rvd chatul?

| emiliamarcusanu a răspuns:

Si cam cate ore dureaza aproximativ pana imi pot revedea chatul?