| Ecaterina96 a întrebat:

RASPUNDETI URGENT Am o prietena care are o problema : a postat pe o pagina de facebook un text dar nimeni in afara de prietenii ei nu merge sa-l vada. E pe public, oricine poate sa-i vada pozele dar nu i se vad postarile pe pagina si are nevoie de rasp azi! Nu

3 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Cand apesi pe chestia de a scrie ce postezi, in dreapta jos iti arata cine vede, sa apese pe glob, pentru a vedea toti

| Raeste a răspuns:

Dai cerere de prietenie in caz ca nu i-ai dat

| Pushika a răspuns:

Pai are optinuea si la status, unde scrie only me, friends si friends of friends. Acolo cred ca e problema.