| anonim_4396 a întrebat:

azi noapte am visat doua fete frumi de la scoala mea, ambele erau din clase diferite. Am vb doar cu ele si cam atat... Iar azi dimineata cand eram la scoala le-am vazut pe acele fete imbracate exact ca in visu meu! Ce poate insemna?

Si am mai visat si casa bunicii mele (eu petrec mult timp acolo) doar ca masa era mutata la intrarea dintr-o camera. Si prietenul meu din real era in vis doar ca el era in strada la poarta si ma striga. Dar asta ce poate insemna?

FUNDA! Mentionez ca una din acele fete ma atrage si in real, adica e frumoasa si din cate vad se comporta bine, si eu vreau s-o cunosc. (raspundeti la intrebarile puse de mine, sa nu-mi spuneti cum sa o abordez)

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

Nimic, e doar o coincidenţă. Probabil le-ai mai văzut odata îmbrăcate aşa şi pur şi simplu s-a întâmplat.

Al doilea vis iarăşi, e doar ceva complet aleatoriu.

Eu am visat un scoţian care îmi cerea brichetele goale ca să nu le arunc la gunoi, crezi că înseamnă ceva? Nu. Sunt doar fapte aiurea puse într-o ordine aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru queenofsaigon):

Intr-adevar, le-am mai vazut dar nu am prea bagat in seama imbracamintea.

| queenofsaigon a răspuns (pentru anonim_4396):

Subconştientul tău a stocat acea informaţie, chiar dacă tu nu prea ai acordat atenţie. Se spune că nu visăm persoane pe care nu le-am văzut niciodată - ucigaşul în serie dintr-un vis poate purta chipul poştaşului din realitate, de exemplu.

Uimitoare mintea asta umană, eh?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati-ma ca nu am acordat o funda mai repede deoarece nu am avut cum intra pe TPU deoarece am avut niste defectiuni tehnice la net happy

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Vezi viitorul in somn

| Marwell a răspuns:

Deci visele nu sunt altceva decat jocul creierului, de obicei la ce te gandesti inainte de a adormi aia visezi

| anonim_4396 explică (pentru Marwell):

Deci ...Eu inainte sa adorm m-am gandit doar la una din ele. Si cum se face ca au fost imbracate a doua zi identic ca si in visul meu? Inainte sa visez aia nu erau imbracate asa.

| vali123456575 a răspuns:

Sall mane si eu am patit chestia asta de multe ori e adevarat te-ai gadit la ea inainte sa adormi tea fost dor de ea. si partea cu casa te dor de ea de casa buncii tale de prietenul tau care te striga sa mergeti undeva sau sa va jucati. dar chestia cu fetele si eu am patit-o te-ai gadit la ea inainte sa adormi asta-i explicatia si poate ai si sarutoato in visa la mine asa sa intanplat.