| ItsMatrix a întrebat:

de o luna fac abdomen de aici :

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

in primele 3 saptamani abdomenul meu a tras, adica, a doua zi am avut febra, dar dupa 3 saptamani de practica. nu mai am febra, si cred ca trebuie sa schimb exercitiile. De unde pot face abdomen perfect? adica de unde pot gasi alte exercitii?

3 răspunsuri:
| Blackiron a răspuns:

Incearca tae bo abs sau cardio. it va intari musculatura considerabil.

| ItsMatrix explică (pentru Blackiron):

Va face ca abdomenul meu sa arate mai bine?

| Blackiron a răspuns (pentru ItsMatrix):

Da. eu faceam asta vara s-au vazut rezultatele.In maxim 2 luni se formeaza muschii si se intaresc happy e mai greu la inceput, pana te obisnuiesti cu miscarea si ritmul, faci febra musculara in primele zile dar dupa ce te obisnuiesti iti va fi foarte usor

Întrebări recente