| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,imi puteti da un joc cu masini,ceva calumea sa fie si sa fie cam asa : Sa poti aprinde farurile,sa poti aprinde faza lunga la faruri,scurta sa contina ce am spus,sa existe clacson,cutie de viteze,kilometraj,etc. Vreau sa fie cat mai real si online daca se poate si va rog nu ma luati cu gta. Multumesc anticipat, ofer funda+ vot!

3 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

Din cate vezi frate, nimeni nu ti-a dat un raspuns, fiindca nu este. Singurul joc in preferintele tale este Test Drive Unlimited 1 si 2. Altceva online cu ceea ce-ti doresti tu, nu stiu!

| Bradeanu_Robert_1992 a răspuns:

City car driving

| Ionut_Cosmin_1997 a răspuns:

Wheels Of Steel America