| Alexddu99 a întrebat:

intrebare pentru fete, ce v-ar placea daca ati fi o fata putin mai timida dar putin cam agitata?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Sincer, nu mi-ar place si as incerca sa ma schimb. Si sunt sigura ca as reusi, pentru ca nu exista timiditate, ci neincredere. Cu niste exercitii de incredere poti sa treci peste orice. In caz ca tu esti aceasta perioada[ pentru ca asa cred si nu ar trebui sa iti fie frica sa recunosti] cauta pe net exercitii de incredere, pune pe cineva sa te ajute si sa te sustina pentru ca drumul pana la perfectiune nu e usor, dar nu e nici imposibilwinking. Sper ca te-am ajutat.

| Alexddu99 explică (pentru IIIx333III):

Doar ca sa stii sunt baiat tongue big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O persoană timidă nu poate fi agitată, ci mai retrasă, fricoasă, temătoare.
Pa, pa.