| V3lCr0 a întrebat:

mi-o fost folositor raspunsul de la vechea intrebare cu aceea fata dar...
Cum sa o fac sa ma placa?
Stiti e cam da si nu.
Cum as putea sa o fac sa fie cu mine?
Tin cont ca nu doar asta ma intereseaza.
Astept cat mai multe raspunsuri mersi.
PS:Fara raspunsuri de genu mai discuta cu ea.
Pasul acesta l-am trecut.
Si nu sa o intreb dintr-o data ca atuncea sigur se duce tot de rapa.

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand nu trebuie sa o fortezi. Lasa lucrurile sa curga de la sine. Incearca sa-i fii mereu alaturi, sa o ajuti in orice imprejurare, sa fii atent cu ea si nu o brusca. Poate fata respectiva chiar te place dar este timida si nu-ti poate spune asta. Invit-o undeva, la un suc sau intr-un loc unde puteti discuta. Adu usor vorba, dar nu fii insistent. Eu asta cred, ca, cu atat esti mai rabdator si mai intelegator, cu atat castigi mai mult. O idee buna ar fi si daca a-i face-o sa creada ca locul ei e langa tine. Complimenteaz-o si arata-i ca este speciala, insa nu exagera cu siroposeniile. Nimanui nu cred ca ii plac prea mult. Eu iti urez bafta si sa ne mai informezi cu vesti noi!

| V3lCr0 explică (pentru Ronnie35):

Mda multumesc pentru ajutor dar se vede sincer ca nu am avut cu cine discuta...
I-am facut doua poezi o zi doar ca sunt frumoase nu alceva.
De invitatia la suc a fost refuzata asa din prima cu un NU mare...
Deci sincer nu mai simt nimic pentru ea.
Macar putea sa zica "Scuze dar nu ma atragi deloc"...

| Ronnie35 a răspuns (pentru V3lCr0):

Imi pare rau... straight face

3 răspunsuri:
| V3lCr0 explică:

I-am spus ca-mi place de ea.