| Helene a întrebat:

HeyhappyPe 1 mai, ma voi duce cu clasa la padurebig grinSi stiti ce o sa va intrebhee heeCu ce sa ma imbrac? Adica stiu ca trebuie ceva sport si comod, insa nu vreau colanti sa se uite toti la mine nici blugi si pantaloni 3 sferturi nu port si nici nu prea am. Ok, in aceasta saptamana imi pot cumpara ceva pentru imbrac, tricouri am, dar ce sa imi iau? In legatura cu parul, mi'l voi prinde in coada, o sa il indrept cu placa.big grindar astept raspunsuri pentru imbracaminte:*

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu am fost la padure anul trecut si m-am imbracat in adidasi, pantaloni de trening trei sferturi verzi, tricou galben cu dungi negre si bretele.Parul prins in coada, ca si la tine. M-am simtit foarte bine.Am jucat volei)singurul sport la care sunt cea mai buna :)) ). A fost de neuitat.

http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_8745.jpg
Pantalonii, insa ai mei sunt mai deschisi putin si mai sport.:P
http://www.sunnyday.ro/products_pictures/tricou-punkyfish-tenisi-g2.jpg
Insa al meu era cu dungi negre...:P
Petrecere frumoasa!:-*

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, cred ca tinuta sport e cea mai potrivita pentru o astfel de ocazie si ma refer si la papuci de fapt si la pantaloni si bluza laughing. ma gandeam ca ar fi bine sa iti iei si o sapca. laughing Si ceva care sa se asorteze cu verdele copacilor. Oricum e o plimbare in padure nu te vede prea multa lume, nu-ti mai fa atatea griji!winking

| greenapple a răspuns:

Pai.ai putea sa te imbraci in treining!

| radu a răspuns:

Pai nu te supara, dar din ce ai zis tu mai sus nu cred ca iti ramane decat sa mergi in bikini, tanga ce vrei tu si un tricou laughing.

Si totusi cine crezi ca o sa se uite dupa tine.(baieti din clasa thinking hai fii serioasa esti singurul specimen de care am auzit ca nu-i place ca baietii sa se uite dupa tine )

| ♥.Sagemix a răspuns:

Eu ador pantalonii sport, mai largi-dar nu exagerat, drepti, si care sa aiba o tenta de tur mai lasat. Genul acela, e si foarte comod si cred eu ca merge pentru padure.hee hee Cu niste adidasi mai inalti si un maiou sau tricou, va veni frumos. tongue