| Andrei436Rowrr a întrebat:

Salut,TPU! Va rog nu raspunde-ti prosteste. Eu am PS3 si vreau ca imaginea de pe televizor sa se vada mai colorata. Am fost la un prieten cu un televizor mai slab decat al meu si se vedea mai colorata imaginea.
Tin sa mentionez ca am televizor HD.
Ce ar trebui sa fac ca sa mi se vada si mie mai colorata imaginea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesti cablul HDMI?

| Met a răspuns:

Pai vezi in meniul televizorului si ii fixezi tu culorile sau la PS

| Andrei436Rowrr explică:

Ok o sa incerc.

| Andrei436Rowrr explică:

Nu Daniel de ce? Folosesc SCART nu stiu daca stii ce e. La fel ca HDMi e si SCART trebuie sa intru pe HDMI?