| ionut9989 a întrebat:

vreau sa fac aplicati jocuri pentru android si nu stiu ce limbaj de programare sa invat acum nu stiu nimic daca mi-ati explica cu ce sa incep si cu ce sa termin pentru a realiza aplicati as vrea pana in 2015 sa fac macar o aplicatie micuta de catva kb.
Multumesc dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

Invata java... aia e solutia ta... cauta cursuri pe net chiar si video-uri pe youtube si dati silinta

| ionut9989 explică (pentru white02):

Ok mersi doar java sa invat daca mi este ceva de invatat care ma va ajuta va rog sa-mi ziceti

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De unde sa stim noi, aici e vorba de cursuri gen java, etc. Care te invata sa faci minuni in pc-uri cu tot felul de programe.

| ionut9989 explică (pentru mgtow):

Ma gandeam ca se va gasi un om bun care stie sa faca asa ceva si im va explica ce trebuie sa invat ca de invatat ma descurc eu doar sa stiu ce sa invat am aflat de java dar mai e ceva nu doar java