| FrozEenSoul a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un laptop big grin (il vreau mai mult pentru jocuri)
Se merita sa cumpar un laptop la 2.700 ron (27 de milioane) cu aceste dotari?
Placa video : 1gb
Memorie ram : 4 gb ram DD3
procesor : peste 2.00 (nu am fost prea atent )
Cine imi mai poate spune unde mai gasesc laptopuri de cumparat in Targoviste?
Am fost la Techno Market si la Domo(cel din Kaufland)
Dau fundita maaarreeeee big grin
bye

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul explică:

Am uitat sa precizez are HDD de 500gb big grin :X

| mihai_1207 a răspuns:

Salut, la pretul asta un laptop ar trebui sa aiba cam asa: 4gb de RAM, 1gb placa video, procesor Intel i3 sau i5 iar hard-disk de vreo 320 gb. La banii astia iti recomand ceva de genul asta: http://www.emag.ro/.......RG90C.002 Succes!

| Ale9934 a răspuns:

Merita... crede-ma, am la calculator aceste dotari si merg toate jocurile impecabil [GTA IV, FIFA 2011, SIMS 3] [merg suuuuuper] Eu iti zic sa ti-l iei. Succes! [ fundita? ]

| roky26 a răspuns:

Daca ai vrea doar pentru jocuri ai putea sa iti iei un notebook la 11 milioane

| roky26 a răspuns:

Daca te intereseaza da-mi un mesaj pe roky26