| anonim_4396 a întrebat:

-Un utilizator de TPU cu numele asta (ateu23tm) mi-a dat ignor.

-El a pus intrebarea asta!

http://www.tpu.ro/......ve-pentru/

-Iar eu am zis asta:

-Te lauzi cu numele asta de ateu?
-Ce intrebari de 2 lei ai...
-Nu te supara pe mine!

-Are 774 de intrebari dintr-e care unele sunt intrebari stupite fara sens!
-Nu inteleg de ce mi-a dat ignor?, am zis sa nu sa supere in comentariu!
-Voi ce ziceti?:)) =))
-Nu-mi plac acest gen de oamenii!
-A pus o intrebare de toata frumusetea nu mai zic nimic...

-Sper sa vada aceasta intrebare!

-(Ce parere aveti de el? )

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Pai daca nu-ti place de el, de ce te plangi ca ti-a dat ignor? Ti-a facut un serviciu, sau mai bine zis. daca citesc cu atentie ce a zis OnuOnulica, a facut un serviciu amandurora.

| OnuOnulică a răspuns:

Adica tu care esti pe locu 77465 te iei dupa unu care e pe locu 29?