| AnoniMmMzZ a întrebat:

Vreau sa fac schimb de telefoane cu cineva de pe Ok**ii ( Am cenzurat partial sa nu fac reclama ). cum se procedeaza. cum trimit telefonul. sau ce fac? VA ROG! Am nevoie de ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| merymary08 a răspuns:

Cel mai bine ar fi prin curier, dar ai grija ca sunt multi tepari pe site happy (personal ar fi cel mai bine va intalniti si asa poti sa si verifici telefonul)

2 răspunsuri:
| AnoniMmMzZ explică (pentru merymary08):

Pai da. dar cum procedez? ii trimit telefonul sau cum?

| merymary08 a răspuns:

Da! Suni la un curier ca sunt multe si pui telefonul intr- cutie/colet! Cel mai recomandat ar fi sa vorbesti cu cel cu care vrei sa faci schimbul sa iti trimita primul. Daca nu vrea ii poti spune cum va ajunge coletul, curierul il va lua pe al tau doar sa te asiguri repede ca in acel colet trimis de el e cu adevarat telefonul ca poate sa puna orice in cutie si verifica-i contul de pe site daca are calificative negative s-au pozitive happy