| Andyzaha a întrebat:

Salutare, am o problema si as dori raspuns urgent va rog...
I'am dat un mesaj unei fete care mi-a lovit un tovaras si a facut misto de el, in care i'am scris ca e Taratura si are un fund plin de grasime... iar peste cateva minute mama ei m'a sunat (pe nr pe care am trimis mesajul) si a zis ca se duce la politie si ma da in judecata... nu cred ca ar face asta. totusi si ea mi-a zis ca eu sunt taratura si m'a cam injurat un pic. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andrusccaaa a răspuns:

Prea de tot, de ce sa te deie in judecata? chiar nu are un motiv sa te dea in judecata, cred ca mama ei e cam sarita de pe fix, si fiicsa i-a zis cateva abureli ca sa creada maicasa, toate vrajelile copilei sale. Daca nu stie sa isi educe copilul atunci de ce mai se baga in seama? nu iti face nimic, sigur ti-a zis sa te sperie putin, daca ar fi in stare sa faca asa ceva, inseamna ca mama copilei e cam lovita de soarta saraca, nu ar avea un motiv anume, sa isi educe copilul si apoi sa comenteze la alti copii. nu-ti fa griji, unele mint numai sa te sperie, daca ar face asa ceva, dar nu cred asta.
Mult noroc, o seară frumoasă.

11 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Câinele care latră nu muşcă. Stai calm că o să dispară din peisaj în curând.

| dragos9234 a răspuns:

Nu are ce sa iti faca, stai linistit.
Spune-i mamei ei ce a facut si ea.

| Dana211 a răspuns:

Fara suparare dar ar trebui sa te maturizezi! In primul rand pentru ca nu asa se vorbeste cu o fata si in al doilea rand cum sa ii iei apararea unui baiat in fata unei fete laughing

| CatalyN4 a răspuns:

A zis asa sa te intimideze... sa te dea in judecata ca ce? Ca ai jicnito pe fisa? Thoamne... injuro ma fara fricalaughing

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Maicasa fetei e ca profa mea de romana..in fiecare ora ne zice ca ne tine in pauza dar niciodata nu o face...

| dinamo98 a răspuns:

Ar trebui sa-ti ceri scuze dar nu e bine sa te bagi in astfel de chestii pentru ca sa-r putea ca acel prieten sa se impace cu acea fata si tu ramai cuu alte alea pe cap

si nu o sa se duca la politie si stiu asta deoarece tata este politist iar politia romana e ocupata cu ceva mai bun decat asta

| NooN3 a răspuns:

N-are de ce sa te dee in judecata doar pentru atata, deci nu-ti fa griji si stai linistit in casahappy

| XxRawrXx a răspuns:

Sa ii ceri scuze mamei sale, si ei, si sa ii spui ca o rogi sa te ierte pentru ca nu se va mai repeta si iti retragi toate cuvintele, facandu-i complimente

| dimi2011 a răspuns:

Sa te impusti

| Sorin1501 a răspuns:

Sa-ti ceri scuze... eventual spune-i motivul din care ai jignit-o!

| pintiliegabriel3 a răspuns:

laughing Belea faza laughing poti sa-i zici incontinuare n-are de ce, eventual ar putea sa vina sa te bata laughing dar n-are cu ce sa te dea in judecata laughing Ar fi misto sa se duca ca se face ce kko