| stresat a întrebat:

Vreau sa capat rezistenta sa fac cat mai multe flotari posibile, ideal ar fi 100 consecutive. Am ajuns la 50 de flotari cu greu si flotarile nu sunt destul de corecte, adica pana jos. Aveti idee cum imi pot creste rezistenta ca sa fac mai multe flotari?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Foxxi a răspuns:

Ai putea incerca tractiuni la bara, te pot ajuta multwinking

| Last1 a răspuns:

Cresti rezistenta exersand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa flotari cu picioarele pe canapea sau pe un scaun si apoi fa-le normale. Sa vezi ce usoare ti se vor parea apoi cele normale. http://minilink.ro/bt