| inconscient a întrebat:

Adica pe bune, azi e Pastele si intrebarea in Oracol e despre shopping! sad
Paste fericit, prieteni!

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

A fost Pastele crestin ortodox. Nu toata lumea de pe site e de aceeasi orientare religioasa, iar Oracolul n-are obligatia de-a fi sincronizat cu evenimentele religioase.

Alexandra - TPU

| inconscient explică (pentru TPU.ro):

Am inteles, dar puteati pune intrebare de genul: "Sarbatoriti Pastele crestin ortodox?" Scuzati-ma daca v-a deranjat intrebarea mea si multumesc ca mi-ati raspuns. Mai bine stergeti intrebarea! Seara frumoasa!