| pisicutzza990 a întrebat:

Ca sa devin utilizator senior, mai am nevoie de 16 raspunsuri. Vreau sa fiu mai repede, ca sa pot sa trimit mesaj.Problema este ca eu am raspuns la 16 intrebari, dar tot 16 imi scrie.Si nu stiu ce fel de raspunsuri.Ma puteti ajuta? Va roog!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare până mâine dimineaţa, când se vor actualiza datele.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesul să fie să ajuți, nu să alergi după statut!
Pa, pa.

| pisicutzza990 explică (pentru Legiuitoarea):

Dupa cate vad, nu cred ca tu ma ajuti cu ceva.Asa ca ai scris comm-ul degeaba.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Iti va scrie ca ai devenit senior dupa ce raspunsurile date sunt aprobate de admini. Daca nu, ai in bara de sus optinea "contact". Scrie problema acolo DOAR DUPA CE AU TRECUT 12 ORE. Cam atat le ia MAXIM sa aprobe. De obicei mai putin...

| Crisツ a răspuns:

Trebuie să aștepți puțin. O să ți se actualizeze într-un final.