| AmELiA100000 a întrebat:

Am o intrebare din nou...Eu mai am putin pana ma fac senior cred...pentru ca imi arata acolo 8 raspunsuri pana la statul de senior iar eu am raspuns la mai mult de 8 intrebari si imi apare acolo 8 raspunsuri pana la statul de senior imi zice si mie cineva c ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Mi se pare ca nu ti se actualizeaza asa de repede! Mai asteapta o zi! Cred ca maine vei trece la Senior.

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru MissxD):

Nu e adevarat

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pentru a trece la statutul de senior, ai nevoie de 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri.din cate vad tu ai 96 de raspunsuri, mai ai nevoie de 4 raspunsuri, in caz ca ai raspuns deja, maine dimineata eventual luni vei avea statutul de senior.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Actualizarea se face dimineaţa la 7-8!

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Cred ca zice 8 raspunsuri castigatoare(care au primit funda), ca ar fi ciudat sa n-ai activat email-ul si sa fi senior din prima.Deci trebuie sa ai mai mult de 100 de intrebari date si 10 zile de intregistrate.Pentru intrebari de genu acceseaza http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O zi buna!

| MCatalina a răspuns:

Sa astepti pina miine, si eu azi am raspuns la multe dar tot atitea arata cat ieri arata, miine o sa se adauge.