| Vlach a întrebat:

Salut,azi dimineata imi zicea ca am raspuns la 98 de intrebari si ca mai am 2 de raspuns sa devin senior, pana acum am raspuns la vreo 10 intrebari si imi zice tot asa, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Se actualizeaza abia maine dimineata la ora 7, d-aia. happy

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Actualizarea numărului de răspunsuri date, a punctajului, a numărului de întrebări puse şi a fundelor primite se face DOAR în ziua următoare!

Deci, răspunsurile pe care le-ai dat ieri vor fi afişate la profilul tău doar în ziua următoare.

În schimb, dacă vrei să le găseşti/reciteşti/verifici, le găseşti în secţiunea "Raspunsurile mele" din grila portocalie din stânga :)

Oricum, azi s-au "contabilizat" toate răspunsurile tale şi ai ajuns "Senior";)
http://www.tpu.ro/utilizator/bvxj

Toate cele bune.